autobusovou dopravou
LETO 2013 - autobusové zájazdy
hraničný prechod: Bratislava
nástupné miesta sú v abecednom poradí
BENATSKO (Lido di Jesolo, Bibione, Caorle, Porto S. Margherita, Lignano ):
nástupné miesta - B.Bystrica, Bratislava, D. Streda, Galanta, Komárno, Košice, L. Mikuláš, Levice, Lučenec, Martin, Nitra, Nové M. n. Váhom, N. Zámky, Partizánske, Piešťany, Poprad, Prešov, Prievidza, Pov. Bystrica, Púchov, Rožňava, Ružomberok, Senec, Sereď, Šaĺa, Topoľčany,Trenčín, Trnava, V. Krtíš, Zvolen, Žiar n. Hronom, Žilina,
Marche / PALMOVÁ RIVIÉRA (Pesaro, Alba Adriatica, Cesenatico, Rimini, Palmová Riviéra)
nástupné miesta - B.Bystrica, Bratisava, Galanta, L. Mikuláš, Martin, Nové M. n. Váhom, Nitra, Partizánske, Piešťany, Poprad, Pov. Bystrica, Prievidza, Ružomberok, Šaĺa, Žilina, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Zvolen, Žiar n. Hronom,
KALABRIA (Nocera Terinese, Pizzo Calabro, Briatico, Tropea, Capo Vaticano)
nástupné miesta - B. Bystrica, Bratislava, Dunajská Streda, Komárno, Levice, Nitra, Nové m. n. Váhom, Nové Zámky, Partizánske, Piešťany, Povážska Bystrica, Prievidza, Senec, Sereď, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Zvolen, Žiar n. Hronom, Žilina,
GARGANO (Vieste)
nástupné miesta - B. Bystrica, Bratislava, Martin, Nové Zámky, Komárno, Pov. Bystrica, Piešťany, Prievidza, Topoľčany, Trenčín, Trnava, Zvolen, Žiar n. Hronom, Žilina,