TOPAS - cestovná kancelária

Vyžiadajte si konkrétnu ponuku zájazdu.

055/62 589 69
0915 956 774

Profil C.K. TOPAS - rok 2016

Vážení priatelia!

Rok 2016 je už našou 27. sezónou. Každým rokom máme viac a viac klientov, ktorí sa k nám vracajú, ale aj takých, ktorí zaklopú na naše dvere po odporúčaní známych.  Čím sme si získali dôveru, ktorú si nadovšetko ceníme?

SERVIS AKO MÁ BYŤ!
Zverte realizáciu Vašej tohtoročnej dovolenky do našich rúk a my pre Vás zabezpečíme kompletný dovolenkový servis - od odborného poradenstva pri výbere dovolenky, zabezpečenia ubytovania, dopravy, poistenia, ponuky fakultatívnych výletov.... Vašou úlohou bude len nachystať si cestovný kufor a naladiť sa na tú správnu dovolenkovú atmosféru.


NESĽUBUJEME TO, ČO NEMôŽEME SPLNIŤ!
Svedčí o tom aj počet našich stálych klientov, ktorí sa už o tom presvedčili.

AKO SME DOSPIEVALI :-) - alebo ako sme sa za predchádzajúcich 26 rokov vyvýjali :
Naše začiatky sú spojené s prvými dňami roku 1990 - vznikli sme ako jedna z prvých súkromných "cestoviek" na Slovensku. Zámerne píšem "cestoviek", nakoľko neexistencia zákona o cestovnom ruchu a zájazdoch zapríčinila, že každý subjekt, kde sa dal kúpiť zájazd bol označený "cestovná kancelária" a až následný Zákon priniesol rozdelenie na cestovné kancelárie (môžu mať vlastný produkt a musia byť poistené voči insolventnosti) a cestovné agentúry (môžu len predávať zájazdy iných CK a nemôžu voči klientov vystupovať ako organizátor zájazdu).

Keďže zakladateľna našej CK - Ing. Anna Svobodová - bola dlhé roky činná v cestovnom ruchu (letisko a následne za socializmu družstevná cestovná kancelária Tatratour) a poväčšine vo vedúcich funkciách, nevstupovali sme do neznámych vôd, ale do toho, čo sme vedeli robiť a  v čom sme boli doma.
Našou prvotnou orientáciou boli detské zájazdy - predovšetkým do Talianske, kde sme robili detské a mládežnícke tábory (z tohto obdobia nám ostalo veľa verných "dnešných" klientov), postupne pribudli autobusové zájazdy do Grécka, Bulharska, Španielska....začali sme pôsobiť v aktívnom cestovnom ruchu, pričom sme zabezpečovali dovolenkové pobyty na Slovensku pre detské skupiny z Ukrajiny, Ruska.....dokonca zo Sibíry.

Avšak doba sa mení, pomaly sa "naše deti" z býv. sovietských štátov presunuli do Bulharska, Rakúska..... Postupne sa Slovákom začalo viac dariť a povačšine vymenili cestovanie na dovolenky autobusom za pohodlné letecké premiestňovanie...a my sme sa prispôsobili. Začali sme vo veľkej miere navštevovať tie najznámejšie letecké dovolenkové destinácie, zoznamovali sme sa so strediskami, hotelami, aby sme vedeli ponúknuť klientom autentické informácie a nezaujatý pohľad. V tomto trende pokračujeme - minulý rok sme už navštívili: Kanárske ostrovy: Tenerife, Fuerteveturu, Lanzarote, Egypt - Hurghadu (dokonca 3 x) , Sharm el Sheikh, Tabu (2 x ) , Izrael (2 x), Jordánsko, prešli sme celé pobrežie Turecka (2 x) , Krétu, Rhodos, Bulharsko  - prezreli sme si hotely, kde budete dovolenkovať. Máme už teraz naplánované ďalšie cesty - znova Kanárske ostrovy - ale teraz okrem Fuerteventury aj Grand Canariu, Balearske ostrovy - Ibizu a Mallorcu, Emiráty....znovu sa vydáme tam, kam to najviac ťahá aj vás - čiže Egypt, Turecko, Grécko, Bulharsko .... A to všetko len pre to, aby sam Vám vedeli naozaj objektívne poradiť.  Poskytneme Vám informácie, aké inde nedostanete.
Keď kupujete zájazd, pýtajte sa predajcu, či daný hotel a destináciu navštívil .... my Vám určite odpovieme áno !

Spoluprácou s inými cestovnými kanceláriami Slovenska, Čiech, Rakúska a Nemecka získavame prehľad o ponukách, cenách, výhodách a nevýhodách jednotlivých lokalít a hotelov, a preto vieme každému z Vás kvalifikovane poradiť. U nás si zakúpite zájazdy popredných cestovných kancelária za úplne rovnakých podmienok - informačných, cenových aj zľavových ako u organizujúcej CK. V ponuke máme len riadne poistené CK proti insolventnosti a pri zakupovaní záhazdu Vám poskytneme certifikát aj všeobecné záručné podmienky organizujúcej CK.

Do roku 2010 sme Vám prinášali akciové ponuky netradičnou formou - formou letákov, ktoré boli pre Vás klientov najjednoduchšou a najrýchlejšou formou nájdenia si vyhovujúceho zájazdu. Ale ako sme uviedli vyššie - DOBA POKROČILA - pribúda veľké množstvo zájazdov, ponúk a jednoducho už nie je v ľudských silách toto množstvo spracovávať. Preto sme sa v roku 2011 rok rozhodli prispôsobiť sa a zakúpili sme od profesionálnej firmy softwer  na spracovávanie ponúk, ktorý môžete využiť aj Vy u Vás doma pri hľadaní si dovolenky.  Dlho sme sa rozhodovali, či Vám prinesieme vlastný vyhľadávač, alebo sa uberieme dodávateľskou  cestou (takého rozhodovanie pozná asi každý, kto podniká a rozhoduje sa či bude účtovníctvo robiť sám alebo ho zadá profesnej firme). Ak by sme ho robili samy - získali by sme výhodu "vybočenia z davu" - boli by sme jedineční,  originálni, ale vystavovali by sme sa veľkému množstvu chýb a hlavne by nás to celé oberalo o čas a energiu. My sme sa nakoniec rozhodli pre firmu, ktorá sa venuje len a len aktualizácií a správe vyhľadávača. Sú to odborníci v cestovnom ruchu a zároveň v IT technologii a tak sú zárokou kvality. (Samozrejme, pokiaľ sa zaradia do vyhľadávača katalógy všetkých cestoviek a odstránia sa nezrovnalosti v datach, ktoré sa prenášajú do vyhľadávača, môžu sa vyskytnúť chyby, za ktoré sa vopred ospravedlňujeme, ale od februára by to malo byť úplne super! )
Týmto našim rozhodnutím  síce sme "v dave" s ostatnými cestovkami, ktoré tento vyhľadávač používajú, ale sme jedineční, nakoľko sme jedny z mála, ktorí NAOZAJ VEDIA :-) ... a hlavne - nám ostalo kopec  času a energie, ktoré chceme venovať našej-vašej webke, aby bola pre Vás pútava, inšpirujúca plná  postrehov a informácií a samozrejme aj Vám, keď nás navštívite alebo sa na nás obrátite telefonicky či mailom.
Keďže si vyhľadávač našiel svoje miesto u vas - našich klientov, aj v r. 2016 pokračujeme s našou prezentáciou touto formou a dokonca sme to celé ešte vylepšili :-)

TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU U NÁS!
Kolektív pracovníkov CK TOPAS v Košiciach!2006 © TOPAS cestovná kancelária - všetky práva vyhradené | aktualizované: 26.11.2020 o 15:45 | webdesign © bart.sk |