TOPAS - cestovná kancelária

Vyžiadajte si konkrétnu ponuku zájazdu.

055/62 589 69
0905 347 527

Profil C.K. TOPAS

Vážení priatelia!

Rok 2024 je už našou 35. sezónou. Každým rokom máme viac a viac klientov, ktorí sa k nám vracajú, ale aj takých, ktorí zaklopú na naše dvere po odporúčaní známych. Čím sme si získali dôveru, ktorú si nadovšetko ceníme?

SERVIS AKO MÁ BYŤ!
Zverte realizáciu Vašej tohtoročnej dovolenky do našich rúk a my pre Vás zabezpečíme kompletný dovolenkový servis - od odborného poradenstva pri výbere dovolenky, zabezpečenia ubytovania, dopravy, poistenia, ponuky fakultatívnych výletov.... Vašou úlohou bude len nachystať si cestovný kufor a naladiť sa na tú správnu dovolenkovú atmosféru.

NESĽUBUJEME TO, ČO NEMôŽEME SPLNIŤ!
Neťaháme klientom "medové motúzy" , ale upozorníme ich aj na to, s čím sa môžu stretnúť (napr. riasy v mori alebo kamene pri vstupe .... ).
A o naších slovách svedčí o tom aj počet našich stálych klientov, ktorí sa už o tom presvedčili.

Keď kupujete zájazd, pýtajte sa predajcu, či daný hotel a destináciu navštívil .... my Vám určite odpovieme áno !

Spoluprácou s inými cestovnými kanceláriami
Slovenska, Čiech, Rakúska a Nemecka získavame prehľad o ponukách, cenách, výhodách a nevýhodách jednotlivých lokalít a hotelov, a preto vieme každému z Vás kvalifikovane poradiť. U nás si zakúpite zájazdy popredných cestovných kancelária za úplne rovnakých podmienok - informačných, cenových aj zľavových ako u organizujúcej CK. V ponuke máme len riadne poistené CK proti insolventnosti a pri zakupovaní záhazdu Vám poskytneme certifikát aj všeobecné záručné podmienky organizujúcej CK.

TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU U NÁS! - či už tú v online svete alebo takú skutočnú - u nás v cestovke.
Kolektív pracovníkov TOPASu - TVOJEJ, NAŠEJ, VAŠE cestovky2022 © TOPAS cestovná kancelária - všetky práva vyhradené | aktualizované: 23.02.2024 o 18:12 | webdesign © bart.sk