TOPAS - cestovná kancelária

Vyžiadajte si konkrétnu ponuku zájazdu.

055/62 589 69
0915 956 774

IBEROTEL FANARA 4*

* ide o hotelový  komplex pozostávajúci z 2 častí :  club (je to hlavna budova a je bližšie pri mori) a residencia (ďalej od mora - je to 30 jednoposchodových viliek nachádazajúcich sa v pestrofarebnej záhrade a má vlastný bazénový komplex) nachádzajúci sa v časti Hadaba vo vzdialeosti 5 km od Naama Bay, 2 km od Sharm-staré mesto a len 21 km od medzinárodného leticka, takže transfer je veľmi krátky, čo ocenia hlavne rodiny s deťmi.
* hotelový areál  internetový kútik, detský klub, amfiteáter na animačné programy, tenis, 2 reštaurácie (hlavná a pri bazéne), niekoľko barov, obchodík,
zadarmo:  fitnes, tenis, lukostreľba, boccia, biliard, stolný tenis, šípky, šach, aqua gymnastika, minifutbal, minigol
za poplatok: sauna, turecké kúpele, masáže, potápanie
- ubytovanie: ubytovanie je v 2-lôžkových izbách, v ktorých sú možné až 2 prísteľky.
* ŠTANDART
- susiš na vlasy, trezor zadarmo, balkón al. terasa, minibar
* DE LUXE - veľkost ako štandart, líši sa len výhľadom - na more a  výbavou  + rýchlovarná kanvica na kávu a čaj, župan, minibar 1 x naplnenie pri príchode grati
* RODINNÉ IZBY  - sú možné len v rezidenčnej časti a pozostávajú zo spálni a obývacej izby (max 5 os. - vhodné pre rodinu s 3 deťmi ! ! ! - ceny Vám poskytneme na Vaše vyžiadanie mailo s dátumom narodení detí.). Všetky majú výhľad do záhrady.
CLUB - sú su 2-lôžkové s maximálne 1 prísteľkou
RESIDENCIA - sú tú 2-lôžkové izby a rodinné izby.
Trezor na izbe je zadarmo, minibar za poplatok. 
- pláž: krásna - asi jedna z najkrajších v oblasti Sharmu,  piesčitá pláž s dostatkom ležadiel -  na pláži pláž. servis zadarmo (ležadla, slnečníky), pozvoľný vstup do mora a neďaleko pekný reef, kde je super možnosť šnorchlovania
- strava:  all inclusive - po skončení raňajok začína AI  o 10,00, ktorý končí 24.00 hod.,
- bazén: zadarmo ležadlá aj slnečníky

OFICIÁLNY KATALÓGOVY POPIS:
POLOHA
Rozsiahly hotelový komplex, pozostávajúci z hlavnej budovy a viacerých rezidenčných budov situovaných v palmovej záhrade sa nachádza priamo pri pláži v časti Hadaba, 20 km od letiska. Od živého turistického centra Naama Bay s čulým nočným životom je hotel vzdialený cca 5 km, dostať sa tam môžete niekoľkokrát denne hotelovým autobusom.
PLÁŽ
Fantastická piesočnatá pláž pod hotelom je vhodná aj pre deti a neplavcov. Priezračne čistá voda poteší všetkých milovníkov kúpania a podmorského života. Slnečníky, lehátka a plážové osušky sú k dispozícii bezplatne.
IZBY
Komfortne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené kúpeľňou/WC, sušičom na vlasy, SAT-TV, telefónom, trezorom, minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou. Za príplatok sú k dispozícii priestrannejšie rodinné izby s možnosťou ubytovania dvoch dospelých s dvomi deťmi.

VYBAVENIE HOTELA

V hoteli je k dispozícii vstupná hala s recepciou, zmenáreň, internetový kútik, konferenčná miestnosť, hlavná reštaurácia, reštaurácia pri bazéne, niekoľko barov, diskotéka, bazénový komplex, 2 detské bazény, obchodíky so suvenírmi, kaderníctvo, služby doktora. Športové aktivity bezplatne – fitnes centrum, tenis, lukostreľba, boccia, biliard, stolný tenis, plážový volejbal, šípky, šach, vodné pólo, vodný bas - ketbal, aqua gymnastika, mini futbal, minigolf, animačný program. Za poplatok – sauna, turecké kúpele, masáže, potápanie. Pre deti je pripravený miniklub, detské ihrisko, detské disco, babysitting (za poplatok).
STRAVOVANIE
V cene: all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, poobede káva, čaj, koláčiky a zmrzlina, neobmedzená konzumácia vybraných miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov v čase od 10:00 do 24:00.
NÁŠ NÁZOR
Príjemný hotelový komplex s výbornou polohou priamo pri pláži a širokou ponukou doplnkových služieb odporúčame všetkým vekovým kategóriám, predovšetkým však rodinám s deťmi, ktoré ocenia fantastickú pláž, bezproblémový vstup do mora a neviazanú atmosféru.

AKTUÁLNA CENOVÁ PONUKA - odlety z Bratislavy - TU


Zväčšiť mapu2006 © TOPAS cestovná kancelária - všetky práva vyhradené | aktualizované: 13.05.2021 o 15:11 | webdesign © bart.sk |