TOPAS - cestovná kancelária

Vyžiadajte si konkrétnu ponuku zájazdu.

055/62 589 69
0915 956 774

IBEROTEL LIDO 4*

* ide o menší a naozaj veľmi príjemný boutique hotel (úplne netradičný na egyptské pomery) len so 71 izbami postavený v tvare záoceánskej lode kotviacej pri brehu Egypta (úpzpr  nejde o botel, ale o klasický hotel), ktorý stojí na konci zálivu Naama Bay a teda ponúka fantastické možnosti ku každodenným večerným prechádzkam a zábave.
* hotelový areál  na lodi je niekoľko "palúb" a na každej sú stravovacie možnosti resp. bary, opaľovanie, jacuzzi, bazén....
- ubytovanie: ubytovanie je v 2-lôžkových izbách, v ktorých je možná 1 prísteľka. Všetky izby ponúkajú krásny výhľad na more.
* ŠTANDART
- rýchlovarná kanvica na kávu a čaj, župan, minibar
Na  izbe je župan a papučky pre klientov. Trezor na izbe je zadarmo, minibar za poplatok.  Na izbe je rýchlovarná konvica na kávu a čaj.
- pláž: krásna piesčitá v zálive Naama Bay   na pláži pláž. servis zadarmo (ležadla, slnečníky), pozvoľný vstup do mora
- strava: polpenzia s možnosťou priplatenia si AI
- bazén: zadarmo ležadlá aj slnečníky

OFICIÁLNY KATALÓGOVY POPIS:
POLOHA
Menší boutique hotel, pripomínajúci loď kotviacu v prístave s nádherným výhľadom na záliv Naama Bay, je situovaný na jeho južnom konci, priamo pri pláži, 300 m od centra nákupných a zábavných možností a 11 km od letiska. Hotel je obkolesený šírym morom, hotelovou plážou a prístavom pre výletné lode.
PLÁŽ
Piesočnatá hotelová pláž s pozvoľným vstupom do mora poskytuje široký priestor pre relax, šport a zábavu. Vblízkosti hotela sa nachádza koralový útes, ktorý ocenia predovšetkým nadšenci potápania a šnorch - lovania. Slnečníky, lehátka a plážové osušky sú k dispozícii zadarmo, vodné športy za poplatok. IZBY Útulné, v námorníckom štýle zariadené izby s možnosťou dvoch prísteliek sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou/WC, sušičom na vlasy, SAT-TV, telefónom, minibarom, trezorom a balkónom alebo terasou s priamym alebo bočným výhľadom na more.
VYBAVENIE HOTELA
Na troch hotelových palubách sa nachádza menšia vstupná hala s recepciou, zmenáreň, internetový kútik, spoločenská miestnosť s TV, babysitting (za poplatok), hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, niekoľko barov, na streche bazén s vyhradenou časťou pre deti, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi. Športové aktivity – mini fitnes, jacuzzi, stolný tenis, biliard, šípky, vodné pólo, boccia, plážový volejbal, animačný program. Za poplatok – masáže, vodné športy na pláži.
STRAVOVANIE
V cene: polpenzia – raňajky a obedy formou bufetu. Za príplatok je možný all inclusive, ktorý navyše zahŕňa obedy, popoludní kávu, čaj, koláčiky, zmrzlinu, konzumácia vybraných miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov v čase od 10:30 do 24:00.


Zväčšiť mapu2006 © TOPAS cestovná kancelária - všetky práva vyhradené | aktualizované: 13.05.2021 o 15:11 | webdesign © bart.sk |