TOPAS - cestovná kancelária

Vyžiadajte si konkrétnu ponuku zájazdu.

055/62 589 69
0915 956 774

JAZZ BELVEDERE 5*

* ide o hotelový  komplex pozostávajúci nachádzajúci sa v časti Shark´s Bay , ktorý je obľúbený predovšetkým u talianských dovolenkárov.
* hotelový areál  - viď nižšie, 2 bazény (1 je vyhrievaný), 1 detský. WIFI pripojnie je v hoteli tiež možné
- ubytovanie: ubytovanie je v 2-lôžkových izbách, v ktorých sú možné až 2 prísteľky.
* ŠTANDART

* RODINNÉ IZBY  - sú možné len v rezidenčnej časti.
Na  izbe je župan a papučky pre klientov. Trezor na izbe je zadarmo, minibar za poplatok. 
- pláž: krásna -  piesčitá pláž s dostatkom ležadiel -  na pláži pláž. servis zadarmo (ležadla, slnečníky), pozvoľný a piesčitý vstup do mora
- strava:  all inclusive - po skončení raňajok začína AI  o 10,00, ktorý končí 24.00 hod.,
- bazén: zadarmo ležadlá aj slnečníky

OFICIÁLNY KATALÓGOVY POPIS:
POLOHA
Luxusný päťhviezdičkový hotel, postavený v tradičnom arabsko-marockom štýle sa nachádza priamo pri pláži, 20 km od centra Sharm El Sheikh a 10 km od letiska. Vzdialenosť hotela od najbližších nákupných možností je 2 km.
PLÁŽ
Piesočnatá hotelová pláž s koralovým vstupom do vody (odporúčame obuv) je atraktívnym miestom pre strávenie ničím nerušených dovolenkových chvíľ. Slnečníky, lehátka a plážové osušky sú k dispozícii zadarmo. IZBY V hoteli je k dispozícii 317 vkusne zariadených izieb. Štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú klimatizované a vybavené kúpeľňou/WC, sušičom na vlasy, SAT-TV, telefónom, minibarom a trezorom. Priestrannejšie rodinné izby pre dvoch dospelých a dve deti sú k dispozícii za príplatok na vyžiadanie.
VYBAVENIE HOTELA
V hotelovom komplexe sa nachádza vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, služby doktora, obchodíky so suvenírmi, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, niekoľko barov, kaviareň, diskotéka, vnútorný a vonkajší bazén, detský bazén, detské ihrisko a miniklub. Športové aktivity – stolný tenis, tenisové kurty, plážový volejbal, fitnescentrum, futbal, lukostreľba, boccia, sauna, jacuzzi, parný kúpeľ a masáže. O zábavu hostí sa počas celého dňa stará hotelový animačný tím.
STRAVOVANIE
V cene: all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie a snack počas dňa, konzumácia vybraných miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov v čase od 10:00 do 24:00.
NÁŠ NÁZOR
Výborná poloha, kvalitné služby na úrovni a všadeprítomné pohodlie a luxus patria k hlavným bonusom tohto hotelového komplexu. Hotel odporúčame aj rodinám s deťmi.

AKTUÁLNA CENOVÁ PONUKA - odlety z Bratislavy- TU


Zväčšiť mapu2006 © TOPAS cestovná kancelária - všetky práva vyhradené | aktualizované: 13.05.2021 o 15:11 | webdesign © bart.sk |