TOPAS - cestovná kancelária

Vyžiadajte si konkrétnu ponuku zájazdu.

055/62 589 69
0915 956 774

IBEROSTAR LINDOS ROYAL ****

 * výborný hotelový komplex so spoľahlivými službami a atraktívnou polohou v blízkosti mestečka Lindos
 * hotel je vzdialený 43 km od mesta Rhodos a 48 km od letiska
* dedinka Lindos je vzdialená 4 km
* hotelový areál  vstupná hala s recepciou, lobby bar, zmenáreň, 3 reštaurácie (hlavná s terasou, ázijská á la carte a gourmet a la carte), plážový bar, taverna pri pláži, 2 bazény (slnečníky, ležadlá a plážové osušky zadarmo), oddelený detský bazén, miniklub, detské ihrisko, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, kaderníctvo, mnimarket, požičovňa áut a bicyklov.
* za poplatok: wellness centrum, masáže, tenisové kurty a vodné športy na pláži. Za poplatok možné WiFi pripojenie na recepcii /lobby a pri bazéne (5 EUR/ hodina)
- ubytovanie: priestranné, moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou/WC, sušičom na vlasy, TV, telefónom, trezorom (za poplatok), chladničkou a balkónom alebo terasou.
- strava:  polpenzia - raňajky a večere podávané formou bufetových stolov, za príplatok je možný all inclusive, ktorý navyše zahŕňa obedy formou bufetu, bohaté ľahké občerstvenie počas dňa, nočný snack, zmrzlinu, konzumáciu nealkoholických a miestynch alkoholických nápojov v baroch podľa časového rozpisu od 10:00 do 24:00, poobedňajšiu kávu a čaj s koláčmi, večere v tématickej reštaurácii na základe rezervácie.
- pláž:  menšia hotelová pláž s okruhliakmi sa nachádza 70 metrov od hotela
          -  v bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza široká piesočnato-kamienková pláž s množstvom
              slnečníkov a ležadiel
 (za poplatok), chladničkou a balkónom alebo terasou.
        

AKTUÁLNA CENOVÁ PONUKA - odlety z Bratislavy  a z Košíc  - TU


* opis hotela v slovenčine TU


Zväčšiť mapu2006 © TOPAS cestovná kancelária - všetky práva vyhradené | aktualizované: 13.05.2021 o 15:11 | webdesign © bart.sk |