TOPAS - cestovná kancelária

Vyžiadajte si konkrétnu ponuku zájazdu.

055/62 589 69
0915 956 774

htl KARBEL 3*

Karbel 3*

POLOHA Hotel je umiestnený v tichej časti strediska Olüdeniz a neďaleko krásnej piesočnatej pláže. Letisko Dalaman je cca 60 km vzdialené a mesto Fethiye cca 13 km. Nákupné možnosti cca. 750 m.
Hotel má 235 izieb a 8 rodinných izieb.


VYBAVENIE HOTELA

IZBY 2- lôžkové izby s možnosťou prístelky rozmiestnené v dobre udržiavaných záhradách v tradičných štýlových budovách sú vkusne zariadené a majú k dispozícii, TV, minibar ( prázdny ), sušič na vlasy, telefón, balkón s výhľadom do záhrady alebo na ostatné bungalovy, sprchu & WC a klimatizáciu. Detské postieľky a vysoké stoličky na vyžiadanie zdarma.
Denné upratovanie, výmena uterákov a posteľnej bielizne 2 x týždenne.

STRAVOVANIE Polpenzia
formou bufetových stolov
Reštaurácia má vnútorné a vonkajšie sedenie s výhľadom na bazén.

ŠPORTOVÉ AKTIVITY a ZÁBAVA Biliard, stolný tenis, stolný futbal, šípky, občasné animačné programy,

PLÁŽ  Jedna z najkrájších piesočnatých pláží sa nachádza v malebnom zálive vo vzdialenosti cca 300 m od hotelu. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

NAŠE HODNOTENIE
Príjemný hotel s rodinnou atmosférou  sa nachádza v značne pokojnom  prostredí so všetkými výhodami  resortu  po ruke. V pozadí s krásnym pohorím a pohodovou  atmosférou je tento hotel tou správnou voľbou  pre pokojnú dovolenku.

Hotel se nachádza vo veľkej záhrade s banánovníkmi a palmami. Súčásťou hotela je  recepcia, reštaurácia, televízna miestnosť, internet na recepcii, veľký bazén a dva bary, detský bazén, detské ihrisko


2006 © TOPAS cestovná kancelária - všetky práva vyhradené | aktualizované: 05.12.2019 o 15:22 | webdesign © bart.sk |