TOPAS - cestovná kancelária

Vyžiadajte si konkrétnu ponuku zájazdu.

055/62 589 69
0915 956 774

htl PERDIKIA 3*

Perdikia Beach 3*

POLOHA  Hotel s výbornou polohou v blízkosti  centra Oludeniz, ktoré je príkladným modelom tureckého prírodného bohatstva. Od mesta Fethiye je vzdialený cca. 12 km.
Od letiska Dalaman je hotel vzdialený 54 km.
Hotel má len 62 izieb , rozložených do troch 2-poschodových budov.

VYBAVENIR HOTELA Reštaurácia, Bar, Recepcia s nepretržitou prevádzkou, a la carte reštaurácia (za poplatok), TV miestnosť a práčovňa. V záhrade sa nachádza bazén so slnečnou terasou a snack bar pri bazéne. Slnečníky, ležadlá a matrace pri bazéne zadarmo, Osušky sú k dispozícii pri bazéne za poplatok. Pre mladších návštevníkov je tu malé ihrisko a samostatný detský bazén. Opatrovanie detí
Wi-Fi pripojenie je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné

IZBY Príjemne zariadené izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, trezorom, satelitnou TV, minibarom (za poplatok), klimatizáciou (centrálne riadená) a balkónom.
Hotel ponúka aj rodinné izby, pre 3-4 osoby.

STRAVOVANIE - Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu.

ŠPORT A ZÁBAVA Tenisový kurt, Stolný tenis, Stolný futbal, Sauna, Fitnescentrum, Masáže, Detské ihrisko, Biliard, Šípky, Denné a večerné animačné programy, Potápanie, Krytý bazén, Vonkajší bazén s rozlohou 250 m?, vodné športy na pláži za poplatok

PLÁŽ Nachádza sa len asi 200 metrov od verejnej piesočnatej a kamienkovej pláže Ölüdeniz.(3 minúty chôdzou). Slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok.

NAŠE HODNOTENIE  Resort nachádzajúci sa len pár minút od miestnej pláže a rušného nočného života.
Ponúka svojim hosťom veľmi pekné prostredie lemované pobrežím a lesmi pohoria Babadag v okolí. Hotel je ideálnym miestom pre súkromie a relax. Na druhej strane ale môžete stráviť deň vzrušujúcimi outdoorovými aktivitami akými sú napr. paragliding a užívať si širokú ponuku vodných športových aktivít.

 2006 © TOPAS cestovná kancelária - všetky práva vyhradené | aktualizované: 16.09.2020 o 10:08 | webdesign © bart.sk |