TOPAS - cestovná kancelária

Vyžiadajte si konkrétnu ponuku zájazdu.

055/62 589 69
0915 956 774

Recenzie Hotelov

Vera club Mare

Lokalita a názov hotela
Krajina: Turecko
Destinácia: Belek
Hotel: Vera club Mare 5*
Údaje o recenzentovi
Meno / prezývka: MY
Vek: 31-40
Zloženie cestujúcich: pár
Termín pobytu: 08/2013
Hodnotenia
 

Váš celkový dojem
Výborná dovolenka, boli sme veľmi spokojní. Hotel zodpovedá úrovni 5 hviezdičiek. Luxus za dostupnú cenu. Úroveň kvality ubytovania, služieb a stravovania je na jedničku s hviezdičkou.

 

Poloha hotela a jeho okolie
Hotel je vzdialený cca 50 min. od letiska, nachádzajú sa pri ňom ďalšie 3 hotely, rušný život tu nie je, nákupné možnosti 5 min od hotela, hlavne obchody s oblečením, ale aj suverníry, topánky, kabelky, ceny sa dajú veľmi dobre zjednať, väčšie nákupy v Beleku vzdialenom cca 8 km, kde sa dá dopraviť iba taxíkom (cesta tam aj späť 40 eur). Voľný čas však vyplnia animácie, ktoré boli perfektné. Hotel je priamo na pláži.

 

Ubytovanie
Pekná útulná izba, čistá, s balkónom. Minibar je naplnený len pri príchode, 1 fľaša vody, 1 minerálka, 1 nealkoholický nápoj, potom sa dopĺňa len za poplatok. Hotel veľmi pekný, čistý, všade bol poriadok. Klientela prevažne Rusi a Nemci. Izba bola každý deň pekne uprataná.

 

Stravovanie
Jedlo výborné, veľmi bohatý výber, všetkého dostatok. Rôzne druhy mäsa, cestovín, šalátov, príloh, zákuskov, a pod. Bol tam kútik s diétnou stravou. Nadštandard je čerstvá pomarančová šťava na raňajky.Grilovanie rýb priamo na pláži. Zmrzlina v priebehu dňa. Personál roznáša pitie a melóny priamo na lehátka pri bazéne.

 

Vybavenie hotela a ponúkané služby
V hoteli je obchod so striebrom, wellnes, turecké kúpele, obchod so suvenírmi, nočný bar so živou hudbou, fajčiarska miestnosť, internetová miestnosť, herňa, bowling (za poplatok), a la carte reštaurácie (poplatok 5 eur na osobu), kaderníctvo, krytý bazén, vonkajší bazén aj s 3 toboganmi, bar pri bazéne. Personál veľmi pracovitý, úslužný, veľmi priateľský. Služby na jednotku.

 

Šport a zábava
Každý deň sa cvičila jóga, pilates a pod. Animačný tím bol fantastický, veľmi priateľský, postarali sa o perfektnú zábavu - šípky, rôzne súťaže pri bazéne, volejbal, futbal, streľba z pušky. Stále sa niečo dialo. Fungoval aj detský miniklub, v ktorom sa o deti postarali a pripravili rôzny progam. Každý večer boli výborne zábavné programy.

 

Pláž
Pláž piesočnatá, pri vstupe do mora okrúhle kamienky, nie veľmi príjemé pri prechádzke. More teplé a čisté, ale hlboké hneď pri vstupe, výborné na plávanie. Do mora vedie mólo s rebríkom. Väčšinu dní boli malé vlny. Takmer všetky lehátka na pláži sú akokeby pod veľkým altánkom, nie pod jednotlivými slnečníkmi, takže lehátka sú celý deň v tieni a nedalo sa veľmi opaľovať.

Doplnkové informácie
Bola cena dovolenky primeraná? dalo sa, primeraná
Ako často v priemere cestujete na zahraničné dovolenky?: 1 x za rok

Pridané: 26.09.2013, 21:32:17

Diskusia k recenzii
K danej recenzii zatiaľ nebol pridaný žiaden komentár.
Buďte prvý, kto pridá svoj komentár k recenzii.

Meno:*
E-mail: *
Opíšte text z obrázku: *
Kontrolný reťazec
Ďalšie recenzie hotela
 
Vera club Mare 5* / Belek / Turecko / 09, 2013

dobrá kúpa, dík za radu Topas

pridané: 04.11.2013, 17:37:03, Luciana
 
Vera club Mare 5* / Belek / Turecko / 09/2013

VERA MARE Turecko - Belek

pridané: 23.09.2013, 09:51:00, Jozef Amrich


2006 © TOPAS cestovná kancelária - všetky práva vyhradené | aktualizované: 05.03.2021 o 14:01 | webdesign © bart.sk |