TOPAS - cestovná kancelária

Vyžiadajte si konkrétnu ponuku zájazdu.

055/62 589 69
0915 956 774

Recenzie Hotelov

hotel Mercury

Lokalita a názov hotela
Krajina: Bulharsko
Destinácia: Slnečné Pobrežie
Hotel: htl Mercury 4*+
Údaje o recenzentovi
Meno / prezývka: Mercury
Vek: 31-40
Zloženie cestujúcich: pár
Termín pobytu: 06-07/2014
Hodnotenia
 

Váš celkový dojem
Izba veľká, staré zariadenie izby, ktoré nikto NEUPRATUJE (nepostelie postele, nevysáva, neumyje vaňu..) len vysype smetie, doplní toal. papier a postupne sa obmieňajú staré uteráky. JEDLO ALL INCLUSIVE: VEĽMI, VEĽMI SLABÉ.

 

Poloha hotela a jeho okolie
Vedľa kasína v samotnom centre Slnečného pobrežia, kde sú každý deň diskotéky do rána, takže cez okná počuť do rána hluk.

 

Ubytovanie
Veľká izba- to bolo jediné plus, ktoré zodpovedalo hodnoteniu 4+ hviezdičkovému hotelu. Vybavená starším nábytkom a staršou sedačkou, koberec špinavý, balkón špinavý- vzhľadom na čajky hniezdiace na vedľajšom kasíne na balkóne TRUS , ktorý za 12 dní nikto nevyčistil, teda balkón už pri príchode nebol vyčistený. Uteráky staré - sprané. NIKTO VÁM NEPOSTELIE POSTEL V ****+ hotely??? Jediné čo chyžná robila bola výmena uterákov a vysypanie smetia a doplnenie toal.papiera. Aj keď sme jej dali nejaké drobné LEV, nič sa nezmenilo.

 

Stravovanie
Naozaj veľmi biedny ALL INCLUSIVE, pred rokom v 3* hotely to bolo o 5-tried vyššie. Konkrétne: MASO- výber z troch druhov t.j. vždy kuracie s kosťou buď pečené alebo s omáčkou, vždy nejaké klobásky, nejaké bravčové väčšinou mleté + ryba väčšinou dusená bez chuti, ponuka ČERSTVEJ zeleniny- uhorka, paradajka, cibula, kapusta, RAZ sme mali šopský šalát. OVOCIE: MELÓN, POMARANČ, BROSKYNE. Dezerty: max 2-3 druhy. Poobednajšie občerstvenie: sušienky, klobásky, vysušená pizza. Nápoje: víno sa nedalo piť keď sme zavolali šéfa hotela nech to ochutná sám skonštatoval, že je kyslé a nedá sa piť, prisĺúbil nápravu- NESTALO SA. Koňak podávali len v bare pri bazéne, aby sa ho priveľa nevypilo, keď sme sa na to pýtali personál prečo ho nemajú aj v hotel. bare povedali nám, že si pre neho máme zájsť ??

 

Vybavenie hotela a ponúkané služby
Internet: veľmi slabý signál, väčšinou nefunguje. Fitko...výsmech je to miestnosť 3 x 4 m, a je tam jeden starý bicykel, steper a predpotopný posil. stroj. Vedľa PLATENÉ klimatiz. fitko dobre vybavené. Dobrý anim. program pre deti.

 

Šport a zábava
V vedľa kasína, blízko rôzne bary a diskotéky. V blízkosti autobus. zastávka- možnosť výletu do Nesebaru. V hotely pekný bazén, Fitko...výsmech viď hodnotenie predtým. Dobrý anim. program pre deti.

 

Pláž
cca 150 metrov, piesočnatá

Doplnkové informácie
Bola cena dovolenky primeraná? nie
Ako často v priemere cestujete na zahraničné dovolenky?: 3 x a viac za rok

Pridané: 16.07.2014, 19:33:57

Diskusia k recenzii
Viera Kacaljakova / 16.07.2014 22:53:32

No, mila zlata scestovana pani!! Ked čítam Vašu recenziu, naozaj by ma zaujimalo, koľko ste za daný zájazd zaplatila!! Pracujem totiž v cestovnom ruchu a denno-denne sa stratavame s požiadavkami klientov za cca 400 euri all inclusive na 12 dni v 5* hoteloch! Ved to, že každý by chcel za 5 euri v "Praze dum!" Ľudia uz načisto stratili súdnosť a požadujú absolútne neadvekvatne služby za minimum peňazí! Už naozaj chápem, prečo v tejto krajine má najviac percent statostrana Smer!!

odpovedať
 
laura / 17.07.2014 00:08:20

Dobry vecer, neda mi nereagovat na Vasu recenziu. Sama som spominany hotel navstivila a Vasa recenzia sa mi zda VELMI prehnana. Dovolenku som kupovala ako ponuku last minute a povedzme si pravdu,bol to jeden z najlacnejsich hotelov,kde ponukali all inclusive. <br />
Nakolko dokazem triezvo zrovnat cenu a kvalitu,nemozem hotelu vytknut male nedostatky. <br />
Verim,ze Vasa maximalne negativna recenzia neodradi dalsich a daju si tu namahu,aby si nasli aj objektivnejsie hodnotenia ako je to Vase.

odpovedať
 

Meno:*
E-mail: *
Opíšte text z obrázku: *
Kontrolný reťazec
Aktuálna ponuka pobytov v danom hoteli Zobraziť


2006 © TOPAS cestovná kancelária - všetky práva vyhradené | aktualizované: 05.03.2021 o 14:01 | webdesign © bart.sk |