TOPAS - cestovná kancelária

Vyžiadajte si konkrétnu ponuku zájazdu.

055/62 589 69
0915 956 774

Recenzie Hotelov

Dovolenka v Čiernej Hore

Lokalita a názov hotela
Krajina: Čierna Hora
Destinácia: Budva
Hotel: Vila Tropico 4*
Údaje o recenzentovi
Meno / prezývka: Nikki
Vek: 21-30
Zloženie cestujúcich: skupina/partia
Termín pobytu:
Hodnotenia
 

Váš celkový dojem
Dovolenkovali sme v Čiernej Hore, Budve, vo Vile Tropico, cestovali sme autobusom. V autobuse sme sa v noci zobudili na to, že nám prší na hlavu, nad miestom, kde sme sedeli totiž zatekala voda (stalo sa nám to aj pred 2 rokmi, keď sme cestovali do Bulharska takisto cez Topas). Ďalšia vec - hneď na začiatku dovolenky nás nemilo prekvapilo, že nás šoféri vysadili z autobusu blízko pri pláži a iba nám ukázali smer, ktorým máme ísť do nášho hotela - sme totiž zvyknutí na to, že nás pri príchode do destinácie čaká delegát, ktorý nás do hotela zavedie. Hotel sme nevedeli nájsť, preto sme volali delegátovi, ktorý tvrdil, že nás do 5 minút vyzdvihne, po polhodine čakania sme sa rozhodli popýtať okoloidúcich, pričom sme zažili ďalšie prekvapenie - takmer nikto nevedel, kde sa Vila Tropico nachádza, poznali len reštauráciu na pláži. Nakoniec nám pomohol veľmi ochotný taxikár, ktorý nám ukázal smer a okolo 17:00 sme konečne hotel našli. Boli sme sklamaní, unavení, hladní a takisto znechutení z toho, že delegát bol v hoteli a zasypal nás výhovorkami (vraj stretol iných 4 ľudí a myslel si, že sme to my). Náš prvý deň teda nebol ideálny, bolo nám ľúto, že sme stratili veľa času, ktorý sme mohli stráviť iným, lepším spôsobom. Na druhý deň sme však na tento nepríjemný zážitok zabudli a začali sme si dovolenku užívať. Plusový bod pre delegáta - zdržali sme sa na fakultatívnom výlete a vrátili sme sa až o 21:00, kedy sa už večere nepodávajú, ale on nám tú večeru vybavil, a tak sme nešli spať hladní. Celkovo sme teda s dovolenkou spokojní a spomíname už len na to dobré.

 

Poloha hotela a jeho okolie
Poloha hotela nám vyhovovala, blízko neho boli Mega Market, trh, nákupné centrum, nemali sme to ďaleko v podstate nikam.

 

Ubytovanie
S ubytovaním sme boli maximálne spokojní, mali sme klimatizáciu aj balkón. Trochu nám chýbala nejaká šnúra na vešanie mokrých plaviek a uterákov, ale vyriešili sme to po svojom. Každý deň nám upratovačka priniesla nový toaletný papier, nejaké väčšie upratovanie sme nezaregistrovali.

 

Stravovanie
Vynikajúce, bohaté raňajky, vždy nám chutilo. Na stole boli vždy džemy, med, čokoládová nátierka, čerstvé pečivo, káva, džús a raňajky servírované na tanieri (párky, šunka, vajíčka, zelenina). Takisto sme boli spokojní s večerami (polievka, hlavné jedlo, šalát a dezert). Personál bol veľmi milý a usmievavý, vždy nám spríjemnili večer.

 

Vybavenie hotela a ponúkané služby
Ako som už spomínala, zišla by sa aspoň šnúra na vešanie mokrých plaviek, možno aj rýchlovarná kanvica, ale dá sa bez toho zaobísť, dobrý dojem z ubytovania nám to nepokazilo :).

 

Šport a zábava
Nešportovali sme, ale zabávali sme sa. Diskotéky sú na každom rohu, vyberie si každý.

 

Pláž
V Budve sme mali na výber množstvo pláží. Najviac sa nám páčila pláž Mogren, ktorá bola trochu ďalej, ale stála za to. Najčistejšia bola Ploče, kde sme strávili posledný deň našej dovolenky. Bolo tam krásne, čisté more. Mestská pláž najbližšie pri hoteli bola trochu špinavšia, more bolo takisto špinavšie, takže sme tam nechodili veľmi často.

Doplnkové informácie
Bola cena dovolenky primeraná? super kúpa
Ako často v priemere cestujete na zahraničné dovolenky?: 1 x za rok

Pridané: 18.07.2018, 17:07:41

Diskusia k recenzii
K danej recenzii zatiaľ nebol pridaný žiaden komentár.
Buďte prvý, kto pridá svoj komentár k recenzii.

Meno:*
E-mail: *
Opíšte text z obrázku: *
Kontrolný reťazec
Aktuálna ponuka pobytov v danom hoteli Zobraziť


2006 © TOPAS cestovná kancelária - všetky práva vyhradené | aktualizované: 08.02.2021 o 22:48 | webdesign © bart.sk |