TOPAS - cestovná kancelária

Vyžiadajte si konkrétnu ponuku zájazdu.

055/62 589 69
0915 956 774

Recenzie Hotelov

Amathus beach

Lokalita a názov hotela
Krajina: Grécko
Destinácia: Rhodos
Hotel: Amathus Beach 5*, Ixia
Údaje o recenzentovi
Meno / prezývka: Mariana
Vek: 41-50
Zloženie cestujúcich: pár
Termín pobytu: júl 2018
Hodnotenia
 

Váš celkový dojem
Hotel je postarší, izby sú zariadené starším nábytkom, v kúpeľni nie je sprchovací kút, je tam vaňa. Z ubytovania som bola trošku sklamaná, ale vyvážilo to každodenné perfektné upratovanie izieb. Služby v tomto hoteli sú perfektné, strava fantastická, všetci sú milí, ochotní vždy pomôcť. Hotel sa nachádza v Ixii, západne od hlavného mesta. Letovisko pozostáva len z hotelov, reštaurácií a supermarketov. Bazény: dva (jeden detský) na jedenástom poschodí, kde je aj bar, a la carte reštaurácia, konajú sa tam večerné programy, a dva bazény dole, jeden len pre dospelých. Pri bazénoch dolu je denný bar, odkiaľ sme si brali nápoje na pláž. Na pláž sa ide podchodom priamo od bazénov, je to naozaj len nejakých 30 m. Lehátok na pláži dosť. Na pláži piesok s kamienkami, pri vstupe do mora kamene, v mori piesok. Ja som mala topánky do vody, lebo vstup a hlavne výstup z mora bol dosť nepríjemný. Fúkalo. Vždy. Ráno menej, poobede viac. Ako na ostrovoch. More bolo nádherné, čisté, teplé. Vlny boli vždy, niekedy menšie, niekedy väčšie, ale neboli silné, vždy sa dalo vojsť do mora. O lehátka sa staral jeden pán, ktorý robil svoju prácu perfektne, vždy keď niekto odišiel z lehátok, urovnal ich, vyčistil, večer vždy vysprchoval. Na pláži nebol bar, ale obsluhoval tam čašník, samozrejme toto nebolo v AI, takže sme si vždy nosili pitie z baru pri bazénoch. Mne chýbalo pri tom bare pri bazénoch dolu nejaké ovocie alebo snacky počas dňa vrámci AI. Samozrejme dalo sa objednať za peniaze. Snacky boli na 11-stom poschodí, čo sa nám z pláže nechcelo. Raňajky, obedy a večere boli na 10-tom poschodí, výhľad fantastický, chlapi museli mať na večeru dlhé nohavice, na obed sme chodili v plážových šatách. Strava ako som už spomínala bola fantastická, čerstvá, krásne upravená, vždy všetkého dosť. Do jedálne nás uvádzali, vypýtali si číslo izby, spýtali sa, kde chceme sedieť (vnútri alebo na terase), a uviedli k stolu. Ak sme prišli, keď neboli voľné stoly na terase, počkali sme max. 2 min. Tým pádom v reštaurácii nebol chaos, malo to poriadok. Nápoje prinášali k stolu čašníci. Ďalšie mínus by som dala večerným programom - okrem krásneho gréckeho večera a jedného programu animátorov, tam nebolo skoro nič, len bingo, DJ, živá hudba - nikto netancoval, len sa počúvalo, a nič moc to nebolo.
Odporúčam výlet do hlavného mesta, zastávka autobusu je hneď pri hoteli a výlet na ostrov Halki - nádherný a krásny.
Ak pôjdete na celodenný výlet, opýtajte si na recepcii obedový balíček. Delegátka nás informovala, že tento hotel obedové balíčky nedáva, len raňajkové posledný deň, ak idete skoro ráno na letisko. Ale bolo to práve naopak. Raňajkové nerobia, pripravia len skoré raňajky (káva, keksy...nič viac), ktoré treba na recepcii nahlásiť a obedové dávajú.
Nemali sme náramky AI, povedali sme číslo izby a každý účet sme podpisovali. Samozrejme so sumou 0 €. V menu nápoje zahrnuté v AI sú uvedené bez ceny. Bolo ich dosť. Do hotela by som sa aj napriek spomenutým mínusom vrátila, lebo služby, strava, prostredie to všetko vyvážilo.

 

Poloha hotela a jeho okolie

 

Ubytovanie

 

Stravovanie

 

Vybavenie hotela a ponúkané služby

 

Šport a zábava

 

Pláž

Doplnkové informácie
Bola cena dovolenky primeraná?
Ako často v priemere cestujete na zahraničné dovolenky?:

Pridané: 25.07.2018, 08:33:33

Diskusia k recenzii
K danej recenzii zatiaľ nebol pridaný žiaden komentár.
Buďte prvý, kto pridá svoj komentár k recenzii.

Meno:*
E-mail: *
Opíšte text z obrázku: *
Kontrolný reťazec
Aktuálna ponuka pobytov v danom hoteli Zobraziť


2006 © TOPAS cestovná kancelária - všetky práva vyhradené | aktualizované: 08.02.2021 o 22:48 | webdesign © bart.sk |