TOPAS - cestovná kancelária

Vyžiadajte si konkrétnu ponuku zájazdu.

055/62 589 69
0915 956 774

Recenzie Hotelov

Hotel Houda Golf Club Monastir

Lokalita a názov hotela
Krajina: Tunisko
Destinácia: Monastir
Hotel: Houda Golf Club
Údaje o recenzentovi
Meno / prezývka: Rastislav
Vek: 31-40
Zloženie cestujúcich: pár
Termín pobytu: 7/2019
Hodnotenia
 

Váš celkový dojem
Tak Tunis prvý a posledný krát. Pop príchode na hotel o 22:35 nám oznámil recepčný nemáme ešte izbu. Čakali sme ďalšiu hodinu v rade, kde sa každý hádal,prečo o takom čase ešte nieje voľná izba, oslovili sme ďalšiu recepčnú,ktorá nám izbu dala. Poslíček zobral kufor a išiel s nami ukázať kde je naša izba.Izbu nevedel odomknúť tak naspäť na recepciu a už naťahoval ruku platba 3€, izba fajn orientovaná na celý rezort a more. Ráno po prebudení raňajky. Ľudí veľa, rady po jedlo. Raňajky od 6:30 no pulty nedoložené. Oki však prvý deň, a ide sa na pláž, vode zelená, riasy, špina plastové fľašky, dĺžka pláže asi tak 500-600 metrov a všade security so zbraňami, odchod z pláže do bazéna ľudí a ľudí!!! Rusi a Rusi. Nasleduje obed: plná jedáleň, jedlo nedoložené, stojíte pre jedne špagety 10-15 minút, prídete k stolu kde sedíte s Rusmi ,ktorý po jedle všetko mäso naukladajú do tašky a odchádzajú. Však Ok sú hladný. Príchod na izbu ok upratané ,vymenené uteráky, no musíte nechať na posteli € alebo ich peniaze odporúčam 5 dinárov.
Druhá deň vstávate o 4:30 aby ste stihli obsadiť lehátko na pláži alebo pri bazéne,podarilo sa. Máme miesto na pláži. Deň fajn, obed a večera opakuje sa to isté došli k stolu Rusky najedli sa a všetko mäso do tašky, plus jedna fľaška na vodu z baneru-pri čom vodu máte zadarmo v nealko bare!!!! 3 deň vstávate o 5:00 obsadíte si lehátko pri bazéne, deň Vám ide fajn, bar,,zábava, odchod na izbu sprcha, a ide sa na večeru a,čo to isté ako každý deň jedlo len na iných pultoch, aby sa zdalo,že majú niečo nové v ponuke.
Príchod k lehátku a hups nemáme osušky.Tak fajn idete kúpiť nové. 20-60 dinárov.
A ,čo dnes ideme vonku z rezortu. Prejdete cez bránu na hlavnú ulicu a špina, tehly, bordel, rozbité autá, smetisko vedľa v ulici, však toto ste v noci ak ste prišli nevideli. Odchádzame do neďalekého obchodného domu, veľký výber oblečenia, suvenírov, celkom fajn ceny, teda nakúpené. Ide sa ďalej cez ulicu, palmy, zhorená tráva, plastové fľašky,bandasky,poháre, stavebný materiál.
Príchod do obchodného domu. Výber super a ešte lepšie ceny, stojíte pri regály kde príde Ruská rodinky otec sa postaví k regálu a všetko z ukladá do foto tašky, otočí sa a vychádza bočným východom okolo security. Len kukáte,či to je zadarmo alebo ako. Fuj!!!
No,čo mám k tomu povedať SVINE ,nič iné hrajú sa tam na papalášov a kradnú ako straky. Nasleduje deň v ZOO výlet, cesta prebiehala v pohode, všade zátarasy, ochrana, vojaci mesto špina, bordel. Nevidíte nič len zrúcaniny. Zoo celkom pekné prostredie, chládok, občerstvenie zvierat tak aby bolo, nič moc, Tak ja len toľko k tomu. A k delegátovi: meno Šárka, alebo nejaký chalan, no ani jeden ani druhý.Prišiel nejaký úplne iný človek,ktorého sme čakali. Komunikácia 10 minút pre všetkých ubytovaných SK a CZ klientov, sťažnosti na izby, špinu. Odpoveď delegáta prídem zajtra o 12:00 na toto isté miesto. ( ak chcete inú izbu a niečo viac za všetko sa platí) počasie prvé dni fajn, 38-45C no posledné 2 dni žiadna pláž, vlny, čierna voda, riasy a fľašky, tašky, plasty. Fotky neviem pridať sú väčšie ako 1 MB smola

 

Poloha hotela a jeho okolie
pri továrni , myslím posledný v ponuke

 

Ubytovanie
rezort celkom dobre, len rušia Rusi

 

Stravovanie
dalo sa , koláče jednička

 

Vybavenie hotela a ponúkané služby
bez chladničky, bez kanvice, bez pohárov

 

Šport a zábava
padáky, člny, vodné skútre,

 

Pláž
špinavá

Doplnkové informácie
Bola cena dovolenky primeraná? nie
Ako často v priemere cestujete na zahraničné dovolenky?: 2 x za rok

Pridané: 28.07.2019, 10:38:06

Diskusia k recenzii
K danej recenzii zatiaľ nebol pridaný žiaden komentár.
Buďte prvý, kto pridá svoj komentár k recenzii.

Meno:*
E-mail: *
Opíšte text z obrázku: *
Kontrolný reťazec


2006 © TOPAS cestovná kancelária - všetky práva vyhradené | aktualizované: 08.02.2021 o 22:48 | webdesign © bart.sk |