TOPAS - cestovná kancelária

Vyžiadajte si konkrétnu ponuku zájazdu.

055/62 589 69
0915 956 774

Recenzie Hotelov

Najnovšie recenzie (hviezdičky vyjadrujú spokojnosť s pobytom)

 
4R Meridia Mar 3*, Costa Dorada / Barcelona a okolie / Španielsko / 08/2018

Costa Dorada
Služby, ubytovanie, vybavenie zodpovedalo cenovej relácii za dovolenku. Celkový dojem nám pokazila doprava. Dovolenkári z BA prišli na hotel o 9:00 a my z KE až o 20:00 (aj vinou dvojhodinového meškania). Návrat bol opäť naplánovaný výhodnejšie pre BA, my sme odchádzali z hotela o 3:45 a BA pohodlne o 10:15, takže za rovnakú cenu sú dovolenkári s odletom s KE dosť znevýhodnení. »

pridané: 14.08.2018, 11:11:36, Milan
 
Paradise Beach 4* / OSTATNÉ DESTINACIE / Bulharsko / 07,2018

Svaty vlas - Paradise Beach
S dovolenkou v hoteli Paradise Beach sme boli veľmi spokojní. Pre oddych ako stvorené. Izby sú pekne zariadené, čisté a priestranné. Treba sa pripraviť na to, že hotel je naozaj veľký, takže možnosť poblúdenia ideálna :) Strava výborná, more bolo čisté a veľmi príjemné. Každý večer program pre detičky a potom pre starších. Pešo sa dá prejsť do vedľajšieho mestečka, kde sa dá nakúpiť.
Jediné negatívum pre mňa boli výťahy, ktoré smerujú na pláž. Veľmi dlho sa na ne čakalo a ak aj prišli, väčšinou boli plné a teda prechádzka po schodoch nezaškodí, ale z 9 poschodia s nafukovačkami a deťmi ... nič moc. Ale inak fakt SUPER! Kľudne aj o rok :) »

pridané: 05.08.2018, 12:10:55, Janka
 
Sirens Beach Hotel 4*, Malia / Kréta / Grécko / 07/2018

Kreta/Sirens beach hotel
Celkovy dojem dobry,mili ludia,odporucam. »

pridané: 31.07.2018, 18:02:10, Danica
 
Seaden Valentine Resort &SPA 5*, Kumkoy / Side a okolie / Turecko / 072018

Dovolenka
Super oblasť , hotel, služby , komplet vsetko »

pridané: 27.07.2018, 20:42:49, Monika
 
Amathus Beach 5*, Ixia / Rhodos / Grécko / júl 2018

Amathus beach
Hotel je postarší, izby sú zariadené starším nábytkom, v kúpeľni nie je sprchovací kút, je tam vaňa. Z ubytovania som bola trošku sklamaná, ale vyvážilo to každodenné perfektné upratovanie izieb. Služby v tomto hoteli sú perfektné, strava fantastická, všetci sú milí, ochotní vždy pomôcť. Hotel sa nachádza v Ixii, západne od hlavného mesta. Letovisko pozostáva len z hotelov, reštaurácií a supermarketov. Bazény: dva (jeden detský) na jedenástom poschodí, kde je aj bar, a la carte reštaurácia, konajú sa tam večerné programy, a dva bazény dole, jeden len pre dospelých. Pri bazénoch dolu je denný bar, odkiaľ sme si brali nápoje na pláž. Na pláž sa ide podchodom priamo od bazénov, je to naozaj len nejakých 30 m. Lehátok na pláži dosť. Na pláži piesok s kamienkami, pri vstupe do mora kamene, v mori piesok. Ja som mala topánky do vody, lebo vstup a hlavne výstup z mora bol dosť nepríjemný. Fúkalo. Vždy. Ráno menej, poobede viac. Ako na ostrovoch. More bolo nádherné, čisté, teplé. Vlny boli vždy, niekedy menšie, niekedy väčšie, ale neboli silné, vždy sa dalo vojsť do mora. O lehátka sa staral jeden pán, ktorý robil svoju prácu perfektne, vždy keď niekto odišiel z lehátok, urovnal ich, vyčistil, večer vždy vysprchoval. Na pláži nebol bar, ale obsluhoval tam čašník, samozrejme toto nebolo v AI, takže sme si vždy nosili pitie z baru pri bazénoch. Mne chýbalo pri tom bare pri bazénoch dolu nejaké ovocie alebo snacky počas dňa vrámci AI. Samozrejme dalo sa objednať za peniaze. Snacky boli na 11-stom poschodí, čo sa nám z pláže nechcelo. Raňajky, obedy a večere boli na 10-tom poschodí, výhľad fantastický, chlapi museli mať na večeru dlhé nohavice, na obed sme chodili v plážových šatách. Strava ako som už spomínala bola fantastická, čerstvá, krásne upravená, vždy všetkého dosť. Do jedálne nás uvádzali, vypýtali si číslo izby, spýtali sa, kde chceme sedieť (vnútri alebo na terase), a uviedli k stolu. Ak sme prišli, keď neboli voľné stoly na terase, počkali sme max. 2 min. Tým pádom v reštaurácii nebol chaos, malo to poriadok. Nápoje prinášali k stolu čašníci. Ďalšie mínus by som dala večerným programom - okrem krásneho gréckeho večera a jedného programu animátorov, tam nebolo skoro nič, len bingo, DJ, živá hudba - nikto netancoval, len sa počúvalo, a nič moc to nebolo.
Odporúčam výlet do hlavného mesta, zastávka autobusu je hneď pri hoteli a výlet na ostrov Halki - nádherný a krásny.
Ak pôjdete na celodenný výlet, opýtajte si na recepcii obedový balíček. Delegátka nás informovala, že tento hotel obedové balíčky nedáva, len raňajkové posledný deň, ak idete skoro ráno na letisko. Ale bolo to práve naopak. Raňajkové nerobia, pripravia len skoré raňajky (káva, keksy...nič viac), ktoré treba na recepcii nahlásiť a obedové dávajú.
Nemali sme náramky AI, povedali sme číslo izby a každý účet sme podpisovali. Samozrejme so sumou 0 €. V menu nápoje zahrnuté v AI sú uvedené bez ceny. Bolo ich dosť. Do hotela by som sa aj napriek spomenutým mínusom vrátila, lebo služby, strava, prostredie to všetko vyvážilo. »

pridané: 25.07.2018, 08:33:33, Mariana
 
apartmány Gialos, Ierapetra / Kréta / Grécko / jún 2018

Apartmány Gialos Južná Kréta
Dovolenke by nebolo nič chýbalo , keby apartmány neležali priamo pri hlavne krétskej cestnej komunikácii( ale je možné, že tí, čo bývali v apartmánoch za nami, až taký hluk z komunikácie nemali- my sme boli hneď pri ceste) a keby nás posledné 3 dni neobťažovali voľne pohybujúce sa psi( i keď sa majiteľ snažil robiť opatrenia...)Takisto z vedľajšieho hotela bolo počuť medzi 21,30 až 23.h. veľmi hlučný program.
Ináč- pláž blízko, more fajn, aj prostredie pekné. Obchody boli cca 10-15 minút pešej chôdze, ale vrámci prechádzky to šlo. »

pridané: 20.07.2018, 12:16:16, Hela
 
Globales Honolulu 3+ / Malorka / Španielsko / 07/2018

kde ste? na Honolulu
Dovolenka veľmi pekná, krásne more, možnosť oddychovať pri mori, ako aj žúrovať po nociach. Možnosť pekných fakultatívnych výletov, alebo autobusom do Palmy, prípadne požičať auto a objavovať zákutia ostrova. Pekné plavby loďou tiež dostupné na pláži alebo v miestnych cestovných agentúrach. Hotel je plný mládeže čo prišla "žiť", čiže je tam stále "veselo" :). Nie je to hotel ak chcete oddychovať a mať kľud a ticho. Poloha núti užívať si, diskotéky sú otvorené a všade rušno až do rána bieleho. Keď chcete kľudné prechádzky, je tu dlhá promenáda alebo obchodíky v časti Palmanova, ak chcete "žiť" ide sa do Magalufu :) »

pridané: 19.07.2018, 21:42:47, tomáš
 
Tac Premier 4* - Alanya, Kleopatra Beach / Alanya a okolie / Turecko / 07/2018

Spokojnosť
Veľká spokojnosť. Dojem z hotela bol veľmi pozitívny. Naša izba bola síce menšia, ale útulná. Výhľad z balkóna sme mali do vnútorných priestorov - na bazén a bar. Veľmi milý personál od recepcie až po chyžné. Jedlo výborné, každý deň bolo servírované niečo nové + stála ponuka. Lokalita výborná, pár metrov od Kleopatrinej pláže. »

pridané: 19.07.2018, 11:31:01, Nika&Ondro
 
penzion Danica / Makarská riviéra / Chorvátsko /

Dovolenka Tučepi
pecka »

pridané: 18.07.2018, 17:57:45, beznyku
 
Vila Tropico 4* / Budva / Čierna Hora /

Dovolenka v Čiernej Hore
Dovolenkovali sme v Čiernej Hore, Budve, vo Vile Tropico, cestovali sme autobusom. V autobuse sme sa v noci zobudili na to, že nám prší na hlavu, nad miestom, kde sme sedeli totiž zatekala voda (stalo sa nám to aj pred 2 rokmi, keď sme cestovali do Bulharska takisto cez Topas). Ďalšia vec - hneď na začiatku dovolenky nás nemilo prekvapilo, že nás šoféri vysadili z autobusu blízko pri pláži a iba nám ukázali smer, ktorým máme ísť do nášho hotela - sme totiž zvyknutí na to, že nás pri príchode do destinácie čaká delegát, ktorý nás do hotela zavedie. Hotel sme nevedeli nájsť, preto sme volali delegátovi, ktorý tvrdil, že nás do 5 minút vyzdvihne, po polhodine čakania sme sa rozhodli popýtať okoloidúcich, pričom sme zažili ďalšie prekvapenie - takmer nikto nevedel, kde sa Vila Tropico nachádza, poznali len reštauráciu na pláži. Nakoniec nám pomohol veľmi ochotný taxikár, ktorý nám ukázal smer a okolo 17:00 sme konečne hotel našli. Boli sme sklamaní, unavení, hladní a takisto znechutení z toho, že delegát bol v hoteli a zasypal nás výhovorkami (vraj stretol iných 4 ľudí a myslel si, že sme to my). Náš prvý deň teda nebol ideálny, bolo nám ľúto, že sme stratili veľa času, ktorý sme mohli stráviť iným, lepším spôsobom. Na druhý deň sme však na tento nepríjemný zážitok zabudli a začali sme si dovolenku užívať. Plusový bod pre delegáta - zdržali sme sa na fakultatívnom výlete a vrátili sme sa až o 21:00, kedy sa už večere nepodávajú, ale on nám tú večeru vybavil, a tak sme nešli spať hladní. Celkovo sme teda s dovolenkou spokojní a spomíname už len na to dobré. »

pridané: 18.07.2018, 17:07:41, Nikki


2006 © TOPAS cestovná kancelária - všetky práva vyhradené | aktualizované: 05.03.2021 o 14:01 | webdesign © bart.sk |