TOPAS - cestovná kancelária

Vyžiadajte si konkrétnu ponuku zájazdu.

055/62 589 69
0915 956 774

Recenzie Hotelov

Najnovšie recenzie (hviezdičky vyjadrujú spokojnosť s pobytom)

 
Monteplaya 4*, Malgrat de Mar / Barcelona a okolie / Španielsko /

Monteplaya, Playa de Mar, Španielsko
Hotel po rekonštrukcii, vkusne
zariadený.
Problém ako vždy skorý odchod/neskorý príchod. Posledný deň aj bez jedla :-(. »

pridané: 20.08.2018, 13:05:33, Amigos
 
Club del Golfo 4* / všetky destinácie / Taliansko / 082018

Totálne kľudná dovolenka
V hoteli je len málo Slovákov, strava je veľmi chutná, ale nie veľmi rozmanitá. Dookola hotela nie je absolutni nič, takže odporúčam hotel pre tch, čo vyhľadávajú väčší styk s prírodou, nič umelé.
Animácie sú len pre deti.
Totálne relaxačná dovolenka. Mali sme na 2 dni požičané auto a pochodili sme, čo nám odporúčili v cestovke. My sme boli maximálne spokojní, lebo obidvaja sme vyťažení a potrebovali sme hlavne kľud. A toho v tom hoteli bolo naozaj požehnane. »

pridané: 17.08.2018, 12:52:29, Lucia
 
4R Meridia Mar 3*, Costa Dorada / Barcelona a okolie / Španielsko / 07-08/2018

Dovolenka Costa Dorada
Plná spokojnosť so všetkým- more teplučké a čisté, hotel super vo všetkom, milý personál, pláž blizko a stále upravená. Destinácia trocha ďaleko od letiska, ale oplatilo sa - krásna promenáda popri mori a každý večer živá hudba na "námestíčku" v Hospitalete. My sme boli na dvojtýždňový turnus, tak sme si to užili. Delegátka na vysokej úrovni, sprevádzala nás aj na fakultatívny výlet do Barcelony s podrobným výkladom počas celej cesty. Veľká vďaka. »

pridané: 15.08.2018, 21:50:52, Zuzana
 
4R Meridia Mar 3*, Costa Dorada / Barcelona a okolie / Španielsko / júl,2018

Dovolenka Costa Dorada
S dovolenkou sme boli spokojní, čisté teplé more, teplé počasie od 33-38 stupňov, centrálna klíma, výlet do Barcelony, super strava, skvelý personál »

pridané: 14.08.2018, 17:31:32, Aneta
 
Florida 3*, Ayia Napa - JUH / všetky destinácie / Cyprus / 8/2018

Ayia Napa Florida
Pekná dovolenka. Starší hotel, pekný výhľad na more, nádherná pláž(2 min priamo od hotela). Blízko do mesta(10min vpravo od hotela). Výstava sôch a kaktusov do 10min(v ľavo od hotela).Vhodné pre menej náročných klientov.Pozor, jazdí sa v ľavo.(pri prechádzaní cez cestu pozor,ako v Anglicku).Pred hotelom autobusová zastávka(za 1,5€ uplatiť u vodiča až na konečnu-super).
Dá sa dohovoriť aj po rusky. »

pridané: 14.08.2018, 13:30:13, Mišo
 
4R Meridia Mar 3*, Costa Dorada / Barcelona a okolie / Španielsko / 08/2018

Costa Dorada
Služby, ubytovanie, vybavenie zodpovedalo cenovej relácii za dovolenku. Celkový dojem nám pokazila doprava. Dovolenkári z BA prišli na hotel o 9:00 a my z KE až o 20:00 (aj vinou dvojhodinového meškania). Návrat bol opäť naplánovaný výhodnejšie pre BA, my sme odchádzali z hotela o 3:45 a BA pohodlne o 10:15, takže za rovnakú cenu sú dovolenkári s odletom s KE dosť znevýhodnení. »

pridané: 14.08.2018, 11:11:36, Milan
 
Paradise Beach 4* / OSTATNÉ DESTINACIE / Bulharsko / 07,2018

Svaty vlas - Paradise Beach
S dovolenkou v hoteli Paradise Beach sme boli veľmi spokojní. Pre oddych ako stvorené. Izby sú pekne zariadené, čisté a priestranné. Treba sa pripraviť na to, že hotel je naozaj veľký, takže možnosť poblúdenia ideálna :) Strava výborná, more bolo čisté a veľmi príjemné. Každý večer program pre detičky a potom pre starších. Pešo sa dá prejsť do vedľajšieho mestečka, kde sa dá nakúpiť.
Jediné negatívum pre mňa boli výťahy, ktoré smerujú na pláž. Veľmi dlho sa na ne čakalo a ak aj prišli, väčšinou boli plné a teda prechádzka po schodoch nezaškodí, ale z 9 poschodia s nafukovačkami a deťmi ... nič moc. Ale inak fakt SUPER! Kľudne aj o rok :) »

pridané: 05.08.2018, 12:10:55, Janka
 
Sirens Beach Hotel 4*, Malia / Kréta / Grécko / 07/2018

Kreta/Sirens beach hotel
Celkovy dojem dobry,mili ludia,odporucam. »

pridané: 31.07.2018, 18:02:10, Danica
 
Seaden Valentine Resort &SPA 5*, Kumkoy / Side a okolie / Turecko / 072018

Dovolenka
Super oblasť , hotel, služby , komplet vsetko »

pridané: 27.07.2018, 20:42:49, Monika
 
Amathus Beach 5*, Ixia / Rhodos / Grécko / júl 2018

Amathus beach
Hotel je postarší, izby sú zariadené starším nábytkom, v kúpeľni nie je sprchovací kút, je tam vaňa. Z ubytovania som bola trošku sklamaná, ale vyvážilo to každodenné perfektné upratovanie izieb. Služby v tomto hoteli sú perfektné, strava fantastická, všetci sú milí, ochotní vždy pomôcť. Hotel sa nachádza v Ixii, západne od hlavného mesta. Letovisko pozostáva len z hotelov, reštaurácií a supermarketov. Bazény: dva (jeden detský) na jedenástom poschodí, kde je aj bar, a la carte reštaurácia, konajú sa tam večerné programy, a dva bazény dole, jeden len pre dospelých. Pri bazénoch dolu je denný bar, odkiaľ sme si brali nápoje na pláž. Na pláž sa ide podchodom priamo od bazénov, je to naozaj len nejakých 30 m. Lehátok na pláži dosť. Na pláži piesok s kamienkami, pri vstupe do mora kamene, v mori piesok. Ja som mala topánky do vody, lebo vstup a hlavne výstup z mora bol dosť nepríjemný. Fúkalo. Vždy. Ráno menej, poobede viac. Ako na ostrovoch. More bolo nádherné, čisté, teplé. Vlny boli vždy, niekedy menšie, niekedy väčšie, ale neboli silné, vždy sa dalo vojsť do mora. O lehátka sa staral jeden pán, ktorý robil svoju prácu perfektne, vždy keď niekto odišiel z lehátok, urovnal ich, vyčistil, večer vždy vysprchoval. Na pláži nebol bar, ale obsluhoval tam čašník, samozrejme toto nebolo v AI, takže sme si vždy nosili pitie z baru pri bazénoch. Mne chýbalo pri tom bare pri bazénoch dolu nejaké ovocie alebo snacky počas dňa vrámci AI. Samozrejme dalo sa objednať za peniaze. Snacky boli na 11-stom poschodí, čo sa nám z pláže nechcelo. Raňajky, obedy a večere boli na 10-tom poschodí, výhľad fantastický, chlapi museli mať na večeru dlhé nohavice, na obed sme chodili v plážových šatách. Strava ako som už spomínala bola fantastická, čerstvá, krásne upravená, vždy všetkého dosť. Do jedálne nás uvádzali, vypýtali si číslo izby, spýtali sa, kde chceme sedieť (vnútri alebo na terase), a uviedli k stolu. Ak sme prišli, keď neboli voľné stoly na terase, počkali sme max. 2 min. Tým pádom v reštaurácii nebol chaos, malo to poriadok. Nápoje prinášali k stolu čašníci. Ďalšie mínus by som dala večerným programom - okrem krásneho gréckeho večera a jedného programu animátorov, tam nebolo skoro nič, len bingo, DJ, živá hudba - nikto netancoval, len sa počúvalo, a nič moc to nebolo.
Odporúčam výlet do hlavného mesta, zastávka autobusu je hneď pri hoteli a výlet na ostrov Halki - nádherný a krásny.
Ak pôjdete na celodenný výlet, opýtajte si na recepcii obedový balíček. Delegátka nás informovala, že tento hotel obedové balíčky nedáva, len raňajkové posledný deň, ak idete skoro ráno na letisko. Ale bolo to práve naopak. Raňajkové nerobia, pripravia len skoré raňajky (káva, keksy...nič viac), ktoré treba na recepcii nahlásiť a obedové dávajú.
Nemali sme náramky AI, povedali sme číslo izby a každý účet sme podpisovali. Samozrejme so sumou 0 €. V menu nápoje zahrnuté v AI sú uvedené bez ceny. Bolo ich dosť. Do hotela by som sa aj napriek spomenutým mínusom vrátila, lebo služby, strava, prostredie to všetko vyvážilo. »

pridané: 25.07.2018, 08:33:33, Mariana


2022 © TOPAS cestovná kancelária - všetky práva vyhradené | aktualizované: 19.09.2023 o 17:09 | webdesign © bart.sk